Co dělámeMEDINOX, s.r.o. zakázková výroba doplňků stravy

MEDINOX, s.r.o. je moderní česká firma, zaměřená na zakázkovou výrobu doplňků stravy. Sídlo společnosti je v jihomoravském městě Kyjov. Společnost v současnosti disponuje novými výrobními prostorami a veškerá strojně technologická zařízení, která k výrobě používá, splňují nejmodernější trendy s důrazem na vysokou kvalitu finálních výrobků. Výroba podléhá přísným technologickým a hygienickým normám a probíhá v souladu se systémem kvality dle ČNS EN ISO 22000:2019. Dále má firma implementovány a certifikovány systémy HACCP. Firma se po celou dobu svého působení neustále modernizuje a rozvíjí. Každoročně investuje nemalé prostředky nejen do nových strojů a technologického vybavení, ale i do rozvoje svých lidí a jejich dovedností. Disponuje specializovanými pracovišti, odborným personálem a dostatkem zkušeností v oboru.

Společnost MEDINOX, s.r.o. nabízí osobní přístup ke všem zákazníkům, ať už jsou jejich odběrová množství jakkoliv velká. Její výsadou je schopnost realizovat i malé zakázky v množstvích, která zákazník potřebuje. Rozsah poskytovaných služeb závisí na potřebách zákazníka. Firma je schopna dodat doplněk stravy „na klíč“ od prvotního vývoje až po tvorbu obalu, stejně jako může realizovat výrobu produktu přesně podle zadání zákazníka. Díky týmu odborníků je firma schopna operativně vyvinout zákazníky požadovaný doplněk stravy ve formě tobolek, tablet, prášků, nebo sirupů.

Heslo „není malých zakázek“ vystihuje podstatu a firemní strategii. Všem zákazníkům garantuje maximálně vstřícný přístup. Z malých zakázek mohou po čase vzniknout velké. MEDINOX, s.r.o. byl u úspěšného rozvoje spousty zákazníků a působí po celé české i slovenské republice.